Pavel Kozák - výživový poradce
Pavel Kozák - výživový poradce

Komerční odkazy

Vodní filtr
Objevte nejlepší zdroj vody doma

Každý chceme být zdravý, mít během života dost sil a dožít se vysokého věku. Je jasné, že jsme tím ,co dýcháme, tím, co sníme, a také tím, co vypijeme.

Právě voda má na naše zdraví obrovský vliv, protože tvoří 70% naší tělesné hmotnosti. Jak to je ale s vodou, kterou dnes pijeme?

Je dobrá voda z kohoutku? Mohu se spolehnout na balenou vodu? Existuje nějaký způsob, jak mít jistotu, že voda, kterou my i naši blízcí pijeme, je skutečně čistá?


Sam analyser
Uvidět znamená uvěřit

Pleť každého člověka se mění nejen důsledkem stárnutí, ale i vlivem vnějších okolností (počasí, hormonální léčba, apod.).

Chceme-li jí poskytnout kvalitní péči, je dobré znát její aktuální stav. K tomu je právě možné využít analýzu přístrojem SAM.

Pomocí přístroje je prováděna úplná analýza povrchových i hlubších vrstev pleti, při níž snadno rozpoznáte ucpané póry, místa se zvýšenou tvorbou mazu, poškození způsobené slunečním zářením, dehydrataci, skvrny všech typů a jiné problémy, které nejsou viditelné pouhým okem.


Omega3
Doplňky stravy pro Vaše zdraví

Špatné stravovací návyky nám mohou život zkrátit, ale dobré nám život naopak prodlužují. Naše tělo se skládá z toho co jíte, pijete a dýcháte.

Prevence nemocí je jednodušší, méně bolestná a podstatně levnější než léčba rozvinutých nemocí.

Nejjednodušší a nejpřirozenější způsob posílení vlastního zdraví je rozhodnutí přejít na zdravý životní styl.mamo-tato-nazabijejte me
Učíme své děti správně se stravovat

V dnešní době, kdy dochází k nebývalému rozvoji zájmu o lidské zdraví a potravinářské firmy se snaží vyrábět stále atraktivnější potraviny ve smyslu obsahu různých živin rádoby ovlivňující naše zdraví, roste bohužel i počet lidí postižených chorobami způsobenými právě nevhodným stravováním. Více a více lidí hledá možnosti, jak svoje zdraví vylepšit či podpořit kvalitnějšími potravinami, ale přesto se objevuje stále větší množství zdravotních potíží.